Larianék a lehető legstílusosabban zárják az évet. Augusztusban megjelent az idei év egyik (ha nem a) legfontosabb játéka, a Baldurs Gate 3 pedig milliók számára hozott örömöket.
Gondoltátok volna, hogy 1.3 millió játékos be is fejezte a Baldur III-at? Nem semmi adat ez egy olyan játék esetében, amelyik végigjátszásához augusztus óta kábé folyamatosan játszani is kellett (hehe).
Emellett kábé pont ennyi játékos változott sajtkoronggá, 48.5 milliószor vakarták meg Stracth fejét és 84 millió tűzlabádt eregettek, ami az elsődleges oka a varázslók közötti szemöldökhiánynak.
A játék elsődleges romantikus karaktere Shadowheart volt, legtöbben paladin hőst indítottak és elf karakterrel nyomultak... de a többi mókás infót már lessétek ki magatok a lenti Tweetből.
A játék hamarosan érkezik Xbox platformokra is, feltételezetően a fenti/lenti számok tovább nőnek majd a platformbővülésnek köszönhetően!