Griev2010.03.06. 18:00

Shopping

A mai nap a shoppingolásról szólt nekem. És ki szerint női "sport" a shoppingolás? Mert szerintem nem. Sőt. Az igazi csajozós dumát mindenki ismeri: "jössz SHOPPINGOLNI?"

Vicces, mert sokszor csak a kirakatbámulás, vagy egyes boltokba való betérés is remek élmény lehet. Hihetetlen mennyi minden van, mennyi ökörség kapható, és... hihetetlen hogy milyen árak vannak. :D

A mai nap alapvetően családi resourse pótlás lett volna, gyengébbek kedvéért élelmiszer bevásárlás a legközelebbi, azaz az érdi TESCO-ban. De úgy voltunk vele, hogy ha lúd, legyen kövér is mellé, és ez esetben nem fogjuk lefogyasztani azt, mert jó az. Voltam bútor boltokban, sokban. Mennyi hülyeséget lehet ott kapni... tojás alakú világító LED gumilámpa. Több színben is! Piros, kék, zöld és rózsaszín a választék. (Naná, a rózsaszín kihagyhatatlan a részükről...) Vagy nézzük a különböző takaró és párna huzatokat. Én nem tudom. Láttam egy csomó szép darabot, pl. Fekete alapon arany sárkányosat, vagy krém színűt kanjikkal, meg egy csomó mást is. De ezek ára miért szárnyalja túl a 10.000 Ft-t? (O.O) Én komolyan hanyatt estem mikor megláttam. Vagy a legjobb: pufi plüss játékbéka és bárány, akik egy focilabda méretével küzdenek, emellé mikor nagynéném egy laza mozdulattal visszakúrta a helyére a játékot - mert miért is tette volna emberi módon - cserébe egy szívrohamot kapott majdnem, ugyanis a játékállatka visszabeszélt neki és hangosan elkezdett brekegni meg minden hülyeség. Szóval a játék nem csak hülyén néz ki, de hangot is tud extraként. Vagány mi?

A Hello Kity-s ágyhuzatokról már említést se teszek. Bocs... már megtettem. Na mindegy.

Voltam egy helyi sportboltban is, erről nemrégiben ejtettem egy nagyon röpke szót. Na ma komolyabban bementem, sőt el is vertem egy jó 5 ezer forintot. Csuklópánt, futáskor használandó karpánt amiben kulcsot, mp3-at vagy mobilt tarthatok, könyök védő, és egy nagyon frankó póló, kizárólag a sportról szóló napokhoz. És ez csak a kezdet volt.

Apropó, a TESCO-ban elkezdtek egy elég érdekes taktikával hatni az emberekre, hogy megpróbáljanak mindenkit a természetvédelem felé terelni. Nemtudom kinek volt ez a zseniális ötlete, de szerintem még át kéne picit gondolniuk.... A nagy terv az, hogy ma és még pár napon át ingyen fogják osztogatni a különböző TESCO-s szatyrokat. Miután az akció lejárt, minden szatyor 5 ft-be fog kerülni, így mindenkinek érdemesebb lesz magával hozni a FREE-ért kapott szatyrát a takarékoskodás és egyúttal a környezettudatos élet miatt is. Mármint ez a terv. De szerintem a jó magyar emberek 99%-át nem fogja érdekelni az esetenkénti 5ft. Mármint ez az én véleményem. Kár. Pedig nem ártana némi környezet tudatosságot sulykolni magunkba.

Egy szó mint száz, a mai nap sem unatkoztam, és akkor a tegnapiról nem is meséltem, amikor is jóapám elvesztette az övtáskáját Budapesten, amiben egy tonna pótolhatatlan kulcs volt. Ez még talán nem is poén, de az, hogy 2 óra különbséggel kétszer is elvesztette ugyanazt, az már picit necces, ráadásul az első alkalommal kiderült, hogy megvan a táska, csak jól eltette valahova, második alkalommal meg a 4-6 villamoson hagyta, és valahol Angyalföldön találták meg. Máig rejtély egyáltalán hogy a tökömbe került elő. De elő került.

Szóval zajlik az élet. :)

p34c3
ÖT

11 órája
2

p34c3
Thief VR: Legacy of Shadow

8 napja
4

p34c3
Marvel's Deadpool VR

2025.11.25.
6

Doberman
Call of Duty - Tropical Thunder

2025.11.21.
3

Necroman Mk2
Amnesia Machine for Pig

2025.11.09.

Stadia HUN
AMAZON LUNA 2025 UPDATE

2025.11.07.
2

p34c3
Asgard's Wrath

2025.11.06.
5

Necroman Mk2
Giana Sisters Owlverlor

2025.10.17.

p34c3
Digitális arcoskodás

2025.10.16.
24

Necroman Mk2
Paw Patrol On A Roll

2025.09.14.
11

Bountyy
Egy új videojátékos podcast

2025.09.03.
2

CHASE
2025 eddigi legjobb jelenetei

2025.08.31.
1

p34c3
Vendetta Forever

2025.08.31.
1

Necroman Mk2
Firewatch

2025.08.22.
2

mcmacko
Csupasz Pisztoly (2025) - letolt gatyával előre!

2025.08.08.
5

Necroman Mk2
Crime Patrol 1-2

2025.07.31.
2

Necroman Mk2
Serious Sam 1st-2nd

2025.07.21.
4

mcmacko
Crashlander: Hunger - hallgasd meg, hátha megtapad

2025.07.11.
12

p34c3
Maestro | PSVR2

2025.07.05.
9

Comedian
Superman halála

2025.06.28.
5