Zhen2010.05.04. 08:44

Halo:Reach

Azt mondja béta...

Na halo...mész lősz lősz ütsz a szerencsésebb marad a másik kifekszik, nekem eddig ennyiből állt a Halo 3 multija.Komolytalan ordító kisgyerekek fákkoló angol amerikai zombik, kockahegyek, mész lősz és 100 golyó kell valakibe hogy lemenjen a pajzsa.

Na most a Reach, na most nem kell 100 golyó, nincsennek golyóálló szerzetesek, mész lősz de van hogy már ütés előtt is meghalsz.Aki annak idején nem vett odst-t pedig már 4k-ért is vesztegették itt az most bánhatja, márha szereti az ordító kisgyerekeket, fááákkk fááákk szegényes szókincsük csak erre terjed ki, én meg nyomhatom nekik a dicsak more káresz bogyeszt úgysem értik de a fákknál sokkal frappánsabb.

-Letöltötted kipróbáltad?-

-Ja. Tiszta szar.-

Szól a kritikus vélemény. Pedig a valóság az hogy vannak kasztok, van 3 nyomi kaszt meg egy olyan aki szaladni is tud, a többiek nem.A Spartan szupergénkezelt hero nem tud futni persze repülni tud de szaladni azt már nem, csak egy a recon vagy mi, scout na ez a neve vagy nem vagy kit érdekel nézd meg. A tény nem változott mész lősz az alap nagyhangú géppuskáddal lősz mindenre ami mozog mint az állat persze szart se érsz hiszen ez a kis golyóköpő nem túl hatékony.Na mindegy a grafika szép szebb mint a halo3-ban volt, de azért annyira nem hanyattvágós, úgyse figyeled mész lősz mondom.

A legnagyobb hibája a bétának hogy idétlen hülye játékmódokat eröltet, kit érdekel a zászlólopósdi?Kit érdekel a koponyagyűjtés, a stockpile, vagy a többi baromság.Team Deathmatch ez kell és nem több, mész lősz ha megölsz valakit pontot kapsz.Ez lenne a célravezető nem a hülye zászlóval csapkodás.

Na mindegy én tettem a zászlókra mentem aztán akinek pirossal volt kiírva a neve azt ledurrantottam legránátoztam megkéseltem leütöttem kiraboltam. Engem meg leszúrtak lelőttek leütöttek kiraboltak mókáztak és kacagtak rajtam ahogyan én is rajtuk, aztán a lobbyban megkaptam a fákkokat mielőtt én is kiosztottam a fákjú sithól esszíter jelzőimet, mert a halo erről szól, és ne mond hogy nem, nekem ne mond hogy te nem szólsz be másnak, ne mond hogy a lobbyban eltöltött egy perc nem a másik csesztetésével folyik hogy aztán a mecsvégén egy őrült rdítás és fákkolással fejezzétek be a köszös mókát. Ha nem akkor biztosan valami sznob arisztokrata vagy aki lovagias hadviselés eszményében még egy üzit is küld hogy gratula jól játszottál.

Halo=nem érdekel ki nyer néha nem is figyelsz a meccsre mindenki ugat a világ összes nyelvén te nevetsz a szomszédok fákkolnak, a gravity kalapács lesújtása kiszakítja a mélynyót te is fákkolsz, próbálsz más nyelveken is káromkodni, a külföldiek megpróbálnak magyarul te nevetsz lelőnek, gém óver.

Ez a Halo ha nem tetszik mennyél codozni...

Necroman Mk2
MECCHA CHAMELEON blogteszt

2 napja

Necroman Mk2
Luftrausers

2026.06.12.

Necroman Mk2
Horses

2026.05.20.
19

Bountyy
Yakuza 7 Miért nem játszol vele?

2026.05.11.

Necroman Mk2
WVG Hall of Fame 2026 nyertesek

2026.05.07.
3

Necroman Mk2
Silence

2026.04.28.
6

p34c3
EXD - Extra Dimensional

2026.04.23.
4

p34c3
Little Nightmares VR: Altered Echoes

2026.04.23.
3

Bountyy
REANIMAL - ELEMZÉS(Podcast)

2026.04.22.

Necroman Mk2
Glitchy Cute Loop

2026.04.14.
11

Necroman Mk2
The Exit 8

2026.04.08.
6

axl
AAce Combat

2026.04.04.
4

p34c3
Áprilisi víáradat

2026.04.03.
4

Necroman Mk2
My Friend Peppa Pig

2026.03.29.
2

liquid
Minden idők legjobb intrói #2

2026.03.27.
1

liquid
Minden idők legjobb intrói #1

2026.03.15.
1

Necroman Mk2
Highguard - Necro's log

2026.03.13.
3

Bountyy
Resident Evil Requiem - Podcast

2026.03.12.

CHASE
A 10 legnagyobb Oscar snub

2026.03.08.
7

Necroman Mk2
Video Game Hall of Fame 2026

2026.03.06.
3