Zhen2013.08.16. 09:59

Súter

Nyílván fps-ek kerülnek terítékre a teljesség igénye nélkül ömlesztett vélemény és agresszió főképp.

A kötelező COD.

MW3,

na végre igazán tökös amerikai katonás játék, millió golyóval magábaszaródó New Yorkkal, mondom na ez igen, már az elején is igen durva mikor a Hummerből kikászálódik az egyszerű játékos, de onnan csak a ravasz húzás megy szerencsére. A sorozattól megszokott módon most sincsenek ládatologatós és kulcskeresős fejtörők csak a színtiszta puskadurrogtatás, tökös na. A játék hamar eléri a csúcspontját, mert a csónakos rész már nem nagyon lehet felülmúlni. Na jó játék, a multi meg egy rohadt gyökérség mint általában.

Black Ops 2:

Lement azért az MW3 nagyon hamar, szerencsére volt egy kis blekout számomra, így szinte azonnal meg is jelent a blekkoksz következő konspiráns agymenése. Na lássuk hogy ezt már hova lehet fokozni? Nem tudom a Ghostba mi lesz amit Simpsonék már nem csináltak meg de kíváncsian várom. Azt azért meglepettnek tartom hogy senki nem sütötte rá a rasszista jelzőt a játékra, hiszen pont az első felvonás az afrikai szavanna ahol fehér kiskatonánkkal csakis feketéket lövünk halomra. Na most itt álljunk meg arra a pontra ahol jönnek a kod gyűlölők hogy elavult motor meg ócska szar. Ami lehet igaz lenne, DE a játék jól néz ki, és ami még fontosabb egy ócskább pc-n is gond nékül fut.

Szóval az első harc igazán emlékezetes, persze utána olyan epikus jeleneteknek is részese lehetünk mint mondjuk a lovas roham a tankok ellen. És jobb ha vigyázunk mert barátokközti fordulatokra is lehet számítani, azt már nem is említtem hogy több befejezése is van a történetnek, hát ilyen sem volt még.

Na mondom én már ezt nem hiszem el, ezt nagyon eltalálták a fiúk, jöhetne minden hónapban.

Multi: szokásos, nyomattam vele néhány este de ott már a kiberkezű óvodásuk ellen esélyem sincsen, a szorgos fakjúzás, és madafakázás azért jól esett de attól még a többi játékos paraszt maradt.

Warfighter:

Gyorsan be kellett pótolni az elmúlt időszak nagyobb golyózáporait így a Warfighter volt a következtő. Frostbite engine, konspiráció, nagy történet, férfifejű nő???WTF

Az első sokk ami a játékban ért, az ortopédfejű nő, meg a buktafejű kislány, hát halljátok ez a frostbite nem képes egy nyomorult rendes női fejet csinálni? Olyan mintha a rágóizomra gyúrtak volna állatra.

A játék a szokásos akár egy bf is lehetne, a grafika ugyanaz. Nem volt nagy durranás, az autós üldözések jópofák voltak, de nem tudtam együltőhelyemben lenyomni.

Na gyorsan ezeket lenyomtam, széttörtem 3 egeret meg 2 billentyűzetet mindeközben mert azért már mennyire paraszt játékok néhol a picsába is

Necroman Mk2
MECCHA CHAMELEON blogteszt

2 napja

Necroman Mk2
Luftrausers

2026.06.12.

Necroman Mk2
Horses

2026.05.20.
19

Bountyy
Yakuza 7 Miért nem játszol vele?

2026.05.11.

Necroman Mk2
WVG Hall of Fame 2026 nyertesek

2026.05.07.
3

Necroman Mk2
Silence

2026.04.28.
6

p34c3
EXD - Extra Dimensional

2026.04.23.
4

p34c3
Little Nightmares VR: Altered Echoes

2026.04.23.
3

Bountyy
REANIMAL - ELEMZÉS(Podcast)

2026.04.22.

Necroman Mk2
Glitchy Cute Loop

2026.04.14.
11

Necroman Mk2
The Exit 8

2026.04.08.
6

axl
AAce Combat

2026.04.04.
4

p34c3
Áprilisi víáradat

2026.04.03.
4

Necroman Mk2
My Friend Peppa Pig

2026.03.29.
2

liquid
Minden idők legjobb intrói #2

2026.03.27.
1

liquid
Minden idők legjobb intrói #1

2026.03.15.
1

Necroman Mk2
Highguard - Necro's log

2026.03.13.
3

Bountyy
Resident Evil Requiem - Podcast

2026.03.12.

CHASE
A 10 legnagyobb Oscar snub

2026.03.08.
7

Necroman Mk2
Video Game Hall of Fame 2026

2026.03.06.
3