Sonic apukáját, Yuji Nakát rövid időn belül másodszor tartóztatták le

Sonic apukáját, Yuji Nakát rövid időn belül másodszor tartóztatták le

mcmackoGéczy Attila2022.12.07. 22:31

Yuji Nakát, sokan Sonic apukájaként ismerjük, de az úr modern kori munkássága a Square Enix-nél nem túl kiemelkedő, és mostanában csak balhéiról hallani.

Nemrégiben például azért került a rendőrség figyelmébe, mert a Dragon Quest Tact mobiljáték körül keveredett árnyékos terepre - akkortájt a DQ Tact fejlesztőstúdiójának részvényeiből jól bevásárolt előzetes titkos információkra hagyatkozva: ez bennfentes kereskedelemnek számít, ami gazdasági bűncselekmény.

Most az Asahi riportja szerint Taisuke Sazaki-val együtt megint letartóztatás alá került Naka-san. Korábban az ATeam Entertainment részvényeiből is bevásároltak, annak a bennfentes tudatában, hogy a Square Enix a jövőben a céggel fogja a Final Fantasy VII: The First Soldier mobiljátékot fejleszteni.

Naka már a hivatalos bejelentés előtt tudatában volt az információnak, így 120.000 részvényt vásárolt 144.7 millió Yen értékben (azaz kb. 400 millió Forintért) részvényt.

Mi odáig el sem tudunk számolni, de legyen ez a saját szegénységi bizonyítványunk.

Átiratok minden irányból – ez történt pénteken

Benne: Kingdom Come: Deliverance, Tides of Annihilation, Dino Crisis, Hunt the Night, The Liar Princess and the Blind Prince.

15 órája
2

Easy Delivery Co.

1 napja

PlayStation Game Catalog: a februári érkezők

Marvel’s Spider-Man 2. Echoes of the End. Test Drive Unlimited Solar Crown. Többek között ez várja az előfizetőket ebben a hónapban.

1 napja
3

A State of Play árnyékában – ez történt csütörtökön

Benne: Diablo Spotlight, Gothic 1 Remake, Crimson Desert, Monster Hunter Stories 3: Twisted Reflections.

1 napja

Monster Hunter Stories 3: Twisted Reflection

2 napja

God of War-bejelentések, Kena-folytatás és John Wick - State of Play összefoglaló

Lement az idei év első State of Play-adása, amely kifejezetten erősre sikeredett, a bő egyórás műsorban ugyanis új bejelentésekben és nagy címekben sem volt hiány. Íme összefoglalónk!

2 napja
58

Romance of the Three Kingdoms 8 Remake - Destiny and Strategy DLC

2 napja
12

Érdeklődés hiányában elmarad - komoly leépítések a Highguard fejlesztőjénél

2 napja
3

Helldivers-film fejlemények, Replaced demó – ez történt szerdán

Továbbá: Adorable Adventures, Blades of Fire, Hellraiser: Revival, No Man's Sky, Grasshopper Manufacture, Starship Troopers: Ultimate Bug War!, The Mermaid Mask.

2 napja
23

Oceanhorn 3 bejelentés, Directive 8020 megjelenési dátum – ez történt kedden

Továbbá: Terrinoth: Heroes of Descent, Black Myth: Zhong Kui, Dragonkin: The Banished, Control, Mewgenics.

3 napja
4

Megfigyelés, pereskedés és apátia – Folytatódik a MindsEye kálváriája

2025 egyik legrosszabb játéka körül a mai napig zajlik az élet, és bár a vezetők bíznak abban, hogy a program még megmenthető, az alkalmazottak már nem ilyen optimisták.

4 napja
12

Yakuza Kiwami 3 – Belevaló papapótló

4 napja
2

State of Play bejelentés, 2XKO bukdácsolás – ez történt hétfőn

Továbbá: Romeo is a Dead Man, BlazBlue: Entropy Effect X, Incantation, Remedy Entertainment, Bread & Fred.

4 napja
17

Heti megjelenések | 2026 #7 hét

5 napja
6

Anthem#9

6 napja
2

Egy csendes nap – ez történt pénteken

Benne: Fear Effect 2: Retro Helix, Honkai: Star Rail, Capcom eladások.

7 napja
1

Dark Auction

Az Another Code és a Hotel Dusk író-dizájnere most előbbi szerepkörben tér vissza, új játékában pedig olyan árverések várnak, amik nem a pénzről szólnak, hanem az emlékekről.

8 napja
3

Nintendo Direct és Sony üzleti jelentés – ez történt csütörtökön

Továbbá: Horizon Hunters Gathering, Steam Machine, Skate Style, Planet of Lana II: Children of the Lead, Crimson Desert, Wardogs, Constance, Timberborn, Pure Pool Pro.

8 napja
9

Code Vein 2 - Egyik csata a másik után

9 napja
4

Dobja a kettest az Overwatch, Grand Theft Auto VI marketingtervek – ez történt szerdán

Továbbá: Nintendo Direct, Borderlands 4, Manifesto, Docked, Kromlech, Mirage 7, Sunderfolk, Shadow Stone.

9 napja
16