Hideki Kamiya Twittere megint lángokban áll - a Nintendo E3-as programjából ugyanis teljesen hiányzott a Bayonetta 3, holott már 2017-ben bejelentették a boszorkány játékának folytatását. Ehhez képest annyival okosabbak lettünk egy Gamespot interjúnak köszönhetően, hogy a játék létezik és fejlesztése jól is halad.
Bill Trinen és Nade Bihldorff Nintedo-s Treehouse arcok interjújából amúgy más nem nagyon derült ki, de azt is mondták a srácok, hogy bár az E3-on nem jelent meg a játék, azért maradjunk résen! A Bayonetta 3-at 1287 napja jelentették be, ahogy azt a VG247 ma megírta.
Támogasd a Gamer365-öt!
Hogy a megszokott minőségben, kompromisszumok nélkül folytathassuk: lépj be a támogatói csapatba!Hogy a megszokott minőségben folytathassuk: csatlakozz a közösségünkhöz!
Patreon támogatásNe maradj le a hírekről!
Kattints, és állítsd be, hogy a Gamer365 cikkeit mindig az elsők között dobja fel a Google!Állítsd be, hogy cikkeinket mindig az elsők között lásd a Google keresőben!
Google beállítás