A PS4-tulajok számára február 12-én veszi kezdetét a Hitman bétatesztje, melyben az előrendelők vehetnek majd részt. Az új epizód online próbájában a 47-es eredettörténetének egy szeletével ismerkedhetünk meg.
A PC-sek egy héttel később, február 19-én csatlakoztathatnak majd a bétázók táborába, a bérgyilkosszezon pedig március 11-én veszi majd kezdetét a végleges verzióval.
Támogasd a Gamer365-öt!
Hogy a megszokott minőségben, kompromisszumok nélkül folytathassuk: lépj be a támogatói csapatba!Hogy a megszokott minőségben folytathassuk: csatlakozz a közösségünkhöz!
Patreon támogatásNe maradj le a hírekről!
Kattints, és állítsd be, hogy a Gamer365 cikkeit mindig az elsők között dobja fel a Google!Állítsd be, hogy cikkeinket mindig az elsők között lásd a Google keresőben!
Google beállítás