Nagy szerencsénkre már elég sokat mutogatták a nagyközönségnek a PS3 felhozatal egyik legeredetibb darabját, a LittleBigPlanet-et, mégis fény derült egy fontos, ám eddig még nem ismert újdonságra.
Pete Wilson, a fejlesztő Media Molecule producere ugyanis elárulta, hogy bizony lesznek ellenfelek is a játékban, még ha eddig el is felejtették említeni ezt nekünk. Wilson szerint ez is a játék egyik alapvető eleme, és szembe kerülhetünk majd egészen pici ellenfelektől kezdve akár óriási, komplex megoldást igénylő kreatúrákkal is.
Úgy tűnik tehát, hogy nem csak a kedvünk szerint felépíthető pályák kínálják majd az egyetlen kihívást a játékban - ami természetesen egyáltalán nem baj. Reméljük, hogy hamarosan mozgásban is láthatjuk majd a fentieket.