Karácsony előtt jelenik meg a Football Manager 2008, a Sports Interactive által jegyzett menedzser széria tehát idén sem hagyja cserben híveit.
Az XP-re, Vistára és Mac-re szánt idei kiadásban immár több mint 5000 irányítható csapat közül válogathatunk, kiknek kerete a nyári transzferszezon történéseinek megfelelően alakult. A meccsek körítése sokkal életszagúbb lesz az ígéretek szerint, előzetesek, mérkőzés előtti eligazítások igyekeznek megalapozni a hangulatot. A mérkőzések megjelenítésére is használt engine-t is alaposan kipofozták az SI emberei, ugyanez igaz az interfészre is, egyszerűbben kezelhetőséget ígérve. Választott klubunk anyagi dolgait is körültekintőbben kezelhetjük majd az FM2008-ban, a büdzsét kedvünkre mozgathatjuk a transzferek és fizetések között, attól függően, hogy milyen téren lesz szükségünk erősítésre. Nem elhanyagolandó tényező a gyorsaság, melyen szintén javítottak a fejlesztők, a mentések, töltések, illetve hálózati játékok is gyorsabbak lesznek.
Támogasd a Gamer365-öt!
Hogy a megszokott minőségben, kompromisszumok nélkül folytathassuk: lépj be a támogatói csapatba!Hogy a megszokott minőségben folytathassuk: csatlakozz a közösségünkhöz!
Patreon támogatásNe maradj le a hírekről!
Kattints, és állítsd be, hogy a Gamer365 cikkeit mindig az elsők között dobja fel a Google!Állítsd be, hogy cikkeinket mindig az elsők között lásd a Google keresőben!
Google beállítás