Ő egy 27 éves fiú és itt lakik: Gyor-Moson-Sopron / Sopron

4709 napja regisztrált felhasználó, ez idő alatt 117968 kreditet gyűjtött

2013 February
12:47 Bajnok Hollók

A Baltimore Ravens az utóbbi évek legfordulatosabb Super Bowl-mérkőzésén 34-31-re győzte le a San Francisco 49erst. A New Orleans-ben megrendezett testvérháború részletei a tovább gomb után.
Az első félidőt egyértelműen az idősebb Harbaugh-fivér csapata, a Baltimore Ravens uralta. Joe Flacco egy magabiztos tizenháromyardos passzal kezdte meg a pontszerzést. Összesen három touchdownt zsebelt be csapata, ezek közül leginkább Jones ötvenhatyardos elkapása érdemes említésre. A San Franciscoról már nem tudunk ennyi szépet elmondani. Kaepernick offenzívája sehogy sem tudta áttörni az utolsó meccsét játszó Ray Lewis vezette baltimore-i védelmet, így mindössze két field goalt volt képes kipréselni magából Jim Harbaugh csapata. A félidő után BAL 21 - 6 SF.

A játszma második felét Jones Super Bowl-rekordnak számító, száznyolcyardos kickoff return touchdown-ja indította el. Mindössze tizenegy másodperc telt el a második félidő játékidejéből, az állás máris 28-6. Ezután félórás leállás következett a Mercedes Benz Superdome-ban egy részleges áramszünet miatt. New Orleansben a szurkolók és a sajtó kevesebbet tudott, mint a tévénézők, internet nélkül, félhomályban állt a játék harmincöt percen keresztül. A szünet jót tett Kaepernick támadóinak, az áram visszatérte után tizenhét pontot szerzett a Frisco, 28-23. A Ravens mezőnygólja után Kapernick döntött rekordot, méghozzá a leghosszabb QB touchdown rushét (15 yd). A stílusos egyenlítéshez szükséges two point conversion nem sikerült, 31-29.

A játék innentől nem is lehetett volna feszültebb. A Ravens biztosíthatta volna győzelmét, helyette mindössze egy field goalt tudott szerezni. Félelmetes védelmük azonban 10 yardra az end zonetól képes volt megállítani a 49ers támadását, így Kaepernick nem tudott fordítani. Az órán alig másodpercekkel hátra a Baltimore nem kockáztatott. Egy safetyvel trükközve elhúzták az időt, az így megmaradt négy másodperc alatt a San Francisconak nem maradt több lehetősége fordítani a meccs állássán.